HydroSauna

Grzegorz Kazimierowicz
SAUNY PROMIENNIKI KWARCOWE FRISH KONTAKT
PORTO 117
wanna z hydromasażem

Długość 185cm (długość w dnie 99cm)
Długość 205cm (długość w dnie 119cm)
Szerokość 95cm
Głębokość wanny: 54cm
Wysokość wanny: 73cmCena brutto: 26820zł z 8% Vat przy sprzedaży dla osób prywatnych
Cena brutto: 30545zł z 23% Vat przy sprzedaży dla firm
  Blat nawannowy
 • Drewno egzotycznego Abachi, bejcowanego na kolor wenge: standard
 • Drewno egzotycznego Iroko: 1420zł
 • Drewno egzotycznego Doussie: 1710zł
 • Drewno egzotycznego Wenge / Teak: 2510zł
  Osłona przednia
 • Drewno egzotycznego Abachi, bejcowanego na kolor wenge: 850zł
 • Drewno egzotycznego Iroko: 990zł
 • Drewno egzotycznego Doussie: 1230zł
 • Drewno egzotycznego Wenge / Teak: 1490zł
 • Szkło float lakierowane: 790zł
 • Szkło Optiwhite lakierowane: 960zł
  Osłona boczna
 • Drewno egzotycznego Abachi, bejcowanego na kolor wenge: 470zł
 • Drewno egzotycznego Iroko: 490zł
 • Drewno egzotycznego Doussie: 520zł
 • Drewno egzotycznego Wenge / Teak: 1210zł
 • Szkło float lakierowane: 480zł
 • Szkło Optiwhite lakierowane: 770zł
Niecka wanny Wierzchnia warstwa została wykonana z żalkotu sanitarnego, dzięki czemu w odróżnieniu od wanien akrylowych oraz akrylowanych, można bezpiecznie korzystać z kąieli solankowych, ługowych oraz z dodatkiem wyciągu z borowiny. Powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości, odporna na mocne środki czyszczące na bazie chloru
Wanny są niespotykanie mocne, wykonane z masywnego laminatu, ustawione na bardzo solidnych stelażu, co przełoży się na Państwa poczucie bezpieczeństwa i świadomość korzystania z solidnego produktu.
Elementy z drewna egoztycznego Wykorzystujemy stabilne gatunki egzotyczne takie jak Iroko, Abachi, Teak, Wenge - elementy są głęboko impregnowane poliuretanowym izolantem oraz trzykrotnie pokrywane lakierem poliuretanowym
Silny Masaż wodny Niespotykanie efektywny masaż odczują Państwo dzięki wykorzystaniu silnej pompy wodnej o mocy 2360W 3,25kM - olbrzymia wydajność pozwoliła na zastosowanie dużej liczby dysz o dużej przepustowości, bez strat mocy. Jako jedyni oferujemy tak rozbudowane układy hydromasażu w wannach domowych. Moc hydromasażu zapewnia też odmienna magistrala wodna, oddająca w miarę równomierne ciśnienie w każdej dyszy.
Moc hydromasażu można zmniejszyć - do dyspozycji oddajemy Pąństwu dwa tryby pracy Relaksujący oraz Stymulujący, regulację dopowietrzania dysz, turbodopowietrzanie z wykorzystaniem kompresora powietrza a także regulację przepływu na każdej dyszy.
Pompa wodna zostanie zainstalowana w innovacyjny sposób, co przekłada się na wzajemne wygaszanie wibracji silnika pompy.
Higieniczne dysze wodno-powietrzne Każda dysza składa się ze strumiennicy oraz gniazda. Gniazdo to element na stałe umieszczony w ścianie wnany za pomocą uszczelki a strumienica jest elementem demontowalnym, wymiennym - przed każdą kąpielą możemy zamienić dysze na innego typu. Występują trzy rodzaje strumiennic - generujące pojedyńczy silny strumień z możliwością zmiany kierunku, rotacyjne oraz wirowo-pulsacyjne.
Każda dysza posiada regulację siły masażu
Po wyjęciu strumiennic, możemy je oczyścić w naczyniu z detergentem - samo gniazdo jest elementem bez zakamarków, łatwym do oczyszczenia.
Intensywna i cicha kąpiel perełkowa Nowatorskim pomysłem było połączenie wysokiej skuteczności masażu powietrznego z możliwie najcichszą pracą kompresora powietrza - nam się to udało.
Wykorzystaliśmy wysokoprzepustowe dysze w dnie wanny, dobrze zaprojektowany kompresor o mocy 1050W z wbudowaną grzałką powietrza 150W oraz dobrane do kompresora materiały wygłuszające. W efekcie otrzymują Państwo układ prawie niesłyszalny podczas kąpieli a jednocześnie zapewniający dużo większą efektywność niż produkty konkurencyjne.
Wielotorowe dysze potrafią wprawić w drżenie każdą część ciała - w jednej chwili skóra jest otulona ciepłą wodą, następnie dociera do tego miejsca cieplejszy bąbel powietrza - skóra i partie mięśniowe rozluźniają się - następnie do ciała ponownie dociera chłodniejsza woda i następuje skurcz oraz zwiększenie ukrwienia. Masaż powietrzny powoduje iż ciało się trzęsie, pracują mięśnie, zabieg doskonale wpływa na jędrnośc ciała, redukcję celulitu, oczyszcza pory, zwiększa ukrwienie.
Podgrzewanie wody w wannie Nowatorskim pomysłem było połączenie wysokiej skuteczności masażu powietrznego z możliwie najcichszą pracą kompresora powietrza - nam się to udało.
Wykorzystaliśmy wysokoprzepustowe dysze w dnie wanny, dobrze zaprojektowany kompresor o mocy 900W z grzałką powietrza 150W oraz dobrane do kompresora materiały wygłuszające. W efekcie otrzymują Państwo układ prawie niesłyszalny podczas kąpieli a jednocześnie zapewniający dużo większą efektywność niż produkty konkurencyjne.
Higiena wanny Oprócz wszystkich dobrodziejstw płynących z intensywnego hydromasażu czy nieskiej głośności podzespołów, niezwykle istotnym jest utrzymanie wanny a raczej układu hydromasażu w czystości. Przez 11 lat opracowaliśmy kolejne nowatorskie rozwiązania, które minimalizują częstotliwość używania środków dezynfekujących w postaci chloru czy bromu, które po oczyszczaniu typowych wanien, nadal pozostają w układzie hydromasażu...
Aby zadbać o Państwa zdrowie, wykorzystujemy następujące rozwiązania:
 • Grawitacyjne odprowadzanie wody z układu hydromasażu, aby usprawić działanie pozostałych funkcji oczyszczania
 • Po kąpieli bądź przed kąpielą będą Państwo mieli możliwość opłukania wszystkich elementów hydromasażu (przewody wodne, powietrzne, dysze wodna, powietrzne, wirnik pompy, podgrzewacz, rozdzielacze wodne oraz powietrzne). Płukanie odbywa się od środka układu z wykorzystaniem wody z sieci wodociągowej - jest to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się pozostałości włosów, naskórka, kosmetyków - czysta woda wypłukuje nieczystości z układu i trafiają one prosto do odpływu.
 • Osuszanie układu hydromasażu - w tym momencie uruchamiane są dwa kompresory powietrza - jeden osusza magistralę powietrzną, drugi magistralę wodną - ciepłe, ozonowane powietrze likwiduje miejsca w których mogą rozwijać się pleśnie, wirusy oraz bakterie.
 • Oświetlenie LED Wanny posiadają kolorowe oświetlenie z dna oraz boków wanny - mają Państwo możliwość płynnej zmiany barwy oraz regulację natężenia oświetlenia. Do wyboru mamy także kilka programów chromoterapii. Oświetlenie jest intensywne - wypełnia wannę nawet czerwoną barwą.
  Oprócz oświetlenia kolorowego, w wannie zainstalowane jest oświetlenie białe.
  Chromoterapia od dawna jest wykorzystywana w regulacji jakości naszego życia - terapia światłem może przynieść wiele korzyści w zależności od Państwa podejścia do niekonwencjonalnych metod leczenia. Poszczególne barwy wpływają bezpośrednio na nasz nastrój a pośrednio na cały organizm.
  1